EN KEYİFLİ ALIŞVERİŞ : BEBEK ALIŞVERİŞİ 

Yeni doğacak bebeğe alışveriş yapmak oldukça keyiflidir ancak nelerin gerekli olabileceği pek çok seçenek arasında akıl karıştırıcı olabilir. Öte yandan eğer ikiz bebek bekliyorsanız özel ürünlere ihtiyacınız var demektir. Size yardımcı olabilecek ürünlere ve fiyatlarına göz atmanızı tavsiye ederim. Ana kucağını ve oyun halısını kullandığım için öneriyorum ben memnun kaldım. Diğer ürünleri ise tavsiye üzerine yazıyorum.

ÇOĞULLARLA A’DAN Z’YE YAŞAM 

Bir doktor, iki ikiz annesinin deneyimlerini topladığı kitap, rehber niteliğinde. Dr. Gülnihal Sarman, İlknur Okay ve Ferda Maden Yıldırım’ın kaleme aldığı kitap, çoğul anne-babaların deneyimleri eşliğinde, çoğullarla yaşam için gerekli pek çok konuda yol gösteriyor. Fiyatı 28 tl’dir.

 

 


 

SKİP HOP SUİTE BEBEK BAKIM ÇANTASI

Harika şık tasarımı ile tüm gözleri üzerinizde hissedeceksiniz. Omuz çantası içinde uygun olan bakım çantası bebek arabasına takılabilmesi için kulp bulunmaktadır. Çantanın iç dizaynı tamamen bebeğinizin ürünleri için tasarlanmış ceplerden oluşturulmuştur. Alt değiştirme bezi, fermuarlı kılıf, emzik çantası ve biberon taşımanız için çantada mevcut. 6 bölmeli geniş iç hacmi ile bez, emzik, biberon, oyuncak, yedek kıyafet vs. eşyaları kolayca taşıyabilirsiniz. Silinebilir kumaştan üretilmiş olup, Bizfenol A, Ftalat ve kurşun gibi kimyasal maddeler içermemektedir.  Soğuk su ile elde yıkanabilir ama gölgede kurutulmalıdır. Fiyatı 350 tl’dir.

BEBEK BAKIM ÇANTASI 

Bebek bakım çantası tüm anneler için çok önemli. Ancak ikiz annelerinin biraz daha geniş bir çantaya ihtiyacı var. Hem ucuz hem büyük olsun diyorsanız Selvi Bakım çantası geniş iç hacminin yanı sıra su geçirmezlik özelliği, ayarlanabilir omuz askısı, şeffaf kirli torbası, alt açma bezi gibi özellikleriyle bebeklerinizle dışarıya çıktığınızda kolaylık sağlıyor. Fiyatı 140 tl’dir.

 

İKİZ BEBEK ARABASI 

Alışveriş listenizin en önemli maddesi; ikiz bebek arabası olmalı. Prego 2072 ibiza ikiz bebek arabası, çift yönlü kullanabilme özelliği, farklı pozisyonlarda ayarlanabilen ve tam yatabilen sırt dayanağı, 5 noktalı emniyet kemeri, geniş alt sepet özellikleriyle ikizlerle hayatınızı oldukça kolaylaştıracaktır. Fiyatı 2700 tl’dir.

 

 

ANA KUCAĞI 

Hayatınızı kurtaracak bir ürün. Tek ya da imkanınız varsa iki tane alabilirsiniz. Bondigo titreşimli ve müzikli ana kucağı bebeklerinizi hem dinlenmesini hem eğlenmesini sağlarken siz de bir süre dinlenme imkanı bulursunuz. Siz bebeklerden biri ile ilgilenirken diğeri de ana kucağı sayesinde sakinlemiş olur. Benim işimi çok kolaylaştırmıştı. Denemenizde fayda var. Fiyatı 160 tl’dir

 

FİSHER PRİCE PİYANOLU OYUN HALISI 

Bebeklerinizi aynı anda eğlendirecek ve oyalayacak bir başka ürün de oyun halısıdır. İkisini birden altına yatıracak keyifli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Fisher Price Tekmele ve Oyna Piyanolu Jimnastik Halısı, değişik kumaş doku ve şekillerin uyardığı duyuların yanı sıra, battaniyedeki renk ve ses çeşitliliği bebeklerinize değişik bir oyun deneyimi sağlar. Hala ayaklarının tekmeleme kısmını Çınar kullanıyor ve ilk gün ki gibi müziklerin çıkardığı seslere gülüp eğleniyor. Piyano kısmı ben aldığımda rengarenkti. Fiyatı 190 tl’dir.CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.