KIŞ GELİYOOOOR 🌧

Havalar yavaş yavaş serinlemeye başladı… Özellikle akşamüzeri hırka giymek gerekebilir. O zaman miniklerin üşümemesi için bloğumda hırkalara yer veriyorum.

Fisher Price Pandalı Hırka 

%100 pamuk kumaş kullanılarak üretilen renkli ürünlerin dokuma, baskı, nakış ve aksesuar kalitesi en üst düzeyde olan pandalı hırka sadece ebebekte satışta. Fiyatı 46.90’dan, 23.45 tl’ye düştü.


Baby Mio Yeşil Hırka 

Pamuklu kumaş kullanılarak üretilen bu yeşil hırka çok şık. Ama 1.5 yaşa kadar sadece bedenleri mevcut. Eğer 1.5 yaşından küçük bir bebeğiniz varsa oldukça güzel bir ürün kaçırmayın derim. Ebebekte fiyatı 46.90’dan, 23.45 tl’ye düştü.

Marks&Spencer Hırka 

Saf pamuklu kalın örgülü kazak çok güzel ve oldukça sıcak tutan bir hırka. Bu kış kız bebeklerimiz çok şanslı bu hırkayla hiç üşümeyecekler. Fiyatı 109.95’ten, 69.99 tl’yedüştü.

 

Hello Baby Kuzucuklu Hırka

%100 pamuktan üretilmiştir. Kuzu detayı ile hoş görünüme sahip olan hırkayı ebebekte bulabilirsiniz. Değişik renkleri de bulunmaktadır. Fiyatı 27.94 tl’dir.

GAP 

Dinozor kapüşonlu düğmeli hırka oldukça kalın. Kalın hırka istiyorsanız tam aradığınız ürün. 18 aya kadar uygun olan bu hırkanın uzunluğu kalça hizasına kadar. Erkek ve kız içinde uygundur. Düz ve rahat kesim olan hırkayı GAP mağazalarından alabilirsiniz. Fiyatı 199.95 tl’dir.

 

GAP

Kalın ve renkli bir hırka istiyorum diyorsanız tam aradığınız şey. Oldukça şık bir kazak. Kalın olmasından kaynaklı soğuk havalarda sıcak tutacağından şüphem yol. Kız bebeklere çok yakışacak. Fiyatı 150 tl’dir.

 

GAP Bear Sweater

Sonuncu önereceğim hırka yine GAP’tan. Gerçekten ürünleri muazzam. Bu önereceğim hırka da yine kalın ve sıcak tutanlardan. Bu sefer tek renkle sınırlı değil çok çeşitli renkleri mevcut. Fiyatı 130 tl’dir.

 

⚡️ GAP mağazalarından daha fazla çeşit görebilirsiniz. Yine ebebektede daha farklı hırka çeşitleri mevcut. Kış tam gelmeden alışveriş yapmanın tam zamanı ☺️

 CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.