AÇIK HAVADA BİSİKLET KEYFİ 

Yaz aylarının en keyifli aktivitesi şüphesiz bisiklete binmektir. Çocuklarımızın daha fazla dışarda vakit geçirmesini sağlayacak bisiklet ve arabadır. Saatlerce eve sokmaya çalıştığınız çocuğunuzun eve girmeme sebebi olan bisiklet ve arabaları birlikte incelemek istedim. Bu yaz Çınar yürür diye bekliyordum ama yürümeye cesaret edemedi. Yürümeye başlasaydı bu daha önce incelediğim bisikletlerden birini alacaktım ama artık seneye nasipmiş diyelim. 😅  Ama daha yaz bitmedi ve çocukları aktif olan anne-babalar için bu öneriler kaçmaz bakalım zevkimi beğenecek misiniz ??

 

SÜNGERBOB LİSANSLI BİSİKLET

Çınar’a uymayan ama biraz büyük olsaydı kesinlikle kaçırmadan alabileceğim bisiklet. Bu bisiklet çok ama çok güzel böyle cıvıl cıvıl renkli olan şeylere bayılıyorum. 4 tekerli olması da çocuğunuzun kendisine olan özgüvenini de arttıracak bir detay. Bu bisiklette eğlenceli vakit geçirmemek imkansız. Fiyatı 380-410 tl civarında.

 


BABY&TOYS MAX SCOOTER 

3-5 yaş arasında kullanıma uygundur. Çıkabilen alüminyum bar kolay taşıma sağlar. Çıkarılabilir ve yüksekliği ayarlanabilir girdon mevcuttur. Çocuğunuz kırmızı rengi seviyorsa kaçırılmayacak bir scooter. Fiyatı ise 129 tl’dir.

 

 

 

PİLSAN ACTİVE TRACTOR 

 

3 yaş ve üstü kullanımı için uygundur. Kolay dönen direksiyon sistemi, zemine göre ayarlanabilir ön takım sistemi sayesinde rahat şekilde kullanılabilir. Fiyatı 110 tl’dir.

 

 

DOLU İLK BİSİKLETİM 

Çocukların 2 tekerli bisiklet kullanımından önceki dönemde vücut dengesini sağlamaları, bacak kaslarını geliştirebilmeleri ve direksiyon hakimiyetini kurmalarında destek olur. Kırmızı ve Yeşil renkleri mevcut ama benim favorim tabi ki kırmızı olandan yana. Fiyatı 80 tl’dir

 

 

WİNX LİSANSLI BİSİKLET

 Bisiklet sürmeyi bilen bir kız çocuğum olsaydı kesinlikle düşünmeden alacağım bir bisiklet olurdu. Pembe olan her şeye bayılan biriyim orası ayrı ama küçüklüğümde winx hayranıydım. Bu bisikleti görünce çocukluk günlerime gittim. Bisikletin arkasında taşıma kutusu bulunmakta. Jant kapağı, ön sepet, gidon püskülü, Winx aynalı zil gibi aksesuarlara sahip. Fiyatı 500-700 tl civarında.

KRAFT BASİC İTMELİ BİSİKLET 

Çınar yürümeye başlasaydı alacağım bisikletti. Yaza daha iyisi, güzeli çıkmazsa bu bisikleti alacağım. 1 yaştan itibaren kullanıma uygundur. Ebeveyn kontrollü, kişiye göre ayarlanabilen itme sapı, bebeğin kolayca kavrayabileceği tutma kolu, dolgu tekerlek, tente arkasında bardaklık, 5 noktalı emniyet kemeri, uyarı zili, sepeti bulunmaktadır. Azo boyar madde ve fitalat içermez. Fiyatı en son baktığımda indirimdeydi. Ortalama 250 tl civarında.

 

BABY HOPE LİTTLE PANDA BİSİKLET 

Kraft bisikleti pahalı bulabilecek anneler için benzer nitelikte başka bir bisiklet buldum. 1-4 taş arası için kullanıma uygun. Plastik gövdeli, ebeveyn direksiyonlu, bebeğin düşmesini engelleyen koruma barı ve ayarlanabilir oturma yeri mevcut bu bisiklet sadece 110 tl.

 

FİSHER PRİCE İLK ARABAM 

Çocuğunuz bu oyuncak ile yürümeye ilk adımını atacak. 1-2 ay içinde yürümezse Çınar bunu almayı planlıyorum. Bebeği yürümeyen annelere bir fikir olur diye de paylaşmak istedim. Çocuğun fiziksel gelişimini destekliyor ve denge kontrolünü sağlatıyor. Fiyatı da 50 tl.

 

 

SUNNY BABY MERCEDES BENZ 12 V JEEP

Ben bisiklet değil araba bakıyorum diyenler olabilir. O annelerim içinde değişik tonlarda müzik çalabilme, fonksiyonel direksiyon, uzaktan kumanda gibi pek çok özelliğe sahip bir araba beğendim. Tabi bisikletler kadar uygun olmuyor. Bu akülü arabanın fiyatı 1300 tl’dir.CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.