OTEL TAVSİYELERİ 

Cape Bodrum 

Bodrum Yarımada’sının en güzel lokasyonu olan Gündoğan Koyu’nda yer alan Cape Bodrum, farklı kategorilerde ve çoğu özel havuzlu 110 odaya sahip. 2018 yaz sezonunda tamamen yenilenen iç mimarisiyle ailelere huzurlu bir tatil imkanı sunuyor.

Lujo Hotel 

Güvercinlik’te bulunan Lugo Bodrum’da 4500 metrekare ile üç kata yayılan Kijo Club ve Luteen Club, Lujo’nun küçük misafirlerinin en sevdiği mekan oluyor. Dört farklı yaş grubuna göre hazırlanan birbirinden eğlenceli ve eğitici aktiviteler ile genç misafirlerin bulunduğu Kijo Club ve Luteen Club’da 10.00-02.00 saatleri arasında eğlenceli ve öğretici aktiviteler aralıksız devam ediyor.

The Land Of Legends 

Tesiste çocuk misafirler için toplamda 40.000 metrekare oyun alanı ve sürpriz aktiviteler bulunuyor. Çocuk alanlarında ailelerin çocukları İle zaman geçirmelerini sağlayacak bir çok yetişkin ve çocuklar için karışık aktiviteler, oyunlar mevcut.

Liberty Hotels Lykia 

Dünyada çok az otelde bulunan “ Çocuk Koyu’nun “ olduğu tesis, çocuklar için adeta bir cennet. Çocukların keyifli zaman geçirdiği 22.000 metrekare alan üzerinde kurulmuş “ Çocuk Cenneti’nde, 18 su kaydırağı ve 7 havuz bulunuyor. Ayrıca çocukların neşe içinde vakit geçirecekleri “ Aqua Fresh Park “ ; oyun alanları, çim futbol sahası, judo platformu, saat 12.00-17.00 arası hizmet veren çocuk büfesi yer alıyor.


Voyage Sorgun

Vogi Öocuk Kulübü’nde, 4-12 yaş grubu çocuk misafir için mini kulüp bulunuyor. 0-3 yaş grubu çocuklar mini kulübe ve lunaparka ebeveyn gözetiminde katılabiliyor. Tesis bünyesinde yer alan lunapark ( 3-13 yaş arası ) ücretsiz. Oyun alanı, oyun parkı, ekmek, pizza ve kek pişirme, yüz ve vücut boyama, doğum günü partisi ve mini disko, mini kulüpteki aktivitelerden bazıları. 2 yaş üzeri çocuk misafirler için ücretli bakıcı hizmeti de bulunuyor.

Cornelia Deluxe Resort 

Antalya’da bulunan Hotel’de, çocuk kulübü 10.00-19.39 saatleri arasında hizmet veriyor. 4 yaştan küçük çocuklar yalnızca ebeveynleri eşliğinde “ Cornie Çocuk Kulübü’nü ziyaret edebiliyor. Tesiste çocuk misafirler için çocuk havuzu, TV odası, aktivite odası mevcut.

 

👶🏻 Gideceğiniz ister bi pansiyon ister otel ya da tatil köyü olsun mutlaka yakınlarında bir hastane, klinik bulunmasına özen gösterin. Tatile çıkmadan önce bebeğinizin aşılarını yaptırın, doktorunuzdan gerekli tavsiyeleri alın. 

 CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.